Regenerujący krem do rąk Latopic

Regenerujący krem do rąk Latopic

Atopowe zapalenie skóry to przewlekła, nawrotowa choroba zapalna skóry, której objawy nasilają się zimą i wiosną. Przypadłość ta może obejmować różne części ciała – twarz, plecy, łokcie, zgięcia kolan, jak również dłonie. Szczególnie problematyczne są zmiany, które pojawiają się w widocznych miejscach. Choć atopowe zapalenie skóry nie jest chorobą zakaźną i nie można się nią zarazić, np. podając dłoń na powitanie, bardzo często staje się czynnikiem stygmatyzującym. Wiele osób nie potrafi odróżnić grzybicy rąk, świerzbu itp. od AZS. W rezultacie chory jest narażony na społeczny ostracyzm, trudniej znaleźć mu dobrą pracę i prowadzić satysfakcjonujące życie towarzyskie. W przypadku zmian atopowych na dłoniach zazwyczaj mamy do czynienia z zaczerwienioną, suchą skórą, której towarzyszy silny świąd prowokujący chorego do drapania.  Z czasem na rękach pojawiają się niewielkie pęcherze wypełnione płynem. W przypadku ich pęknięcia może się wdać infekcja bakteryjna, która komplikuje przebieg AZS.  Zmiany atopowe na dłoniach obserwuje się głównie u osób dorosłych, problem ten stosunkowo rzadko dotyka dzieci. Chorzy na AZS na ogół mają predyspozycje genetyczne do reakcji alergicznych, które manifestują się zmianami skórnymi.  Jeśli problem egzemy na dłoniach dotyczy także ciebie, zgłoś się do testów konsumenckich i wypróbuj Regenerujący krem do rąk Latopic®!

 

Regenerujący krem do rąk Latopic® został opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień. To jedyny tego typu produkt dostępny na polskim rynku, który zawiera metabolity Lactobacillus (bakterii kwasu mlekowego), które wykazują działanie przeciwdrobnoustrojowe, pomagają ograniczać rozwój  gronkowca złocistego (Staphylococcus aureus), który powoduje stany zapalne u chorych na AZS. Dzięki zawartości polidokanolu i kompleksu przeciwświądowego krem skutecznie łagodzi dokuczliwy świąd.  Starannie wyselekcjonowane substancje aktywne zapewniają kompleksową ochronę na wielu płaszczyznach. Ponadto w Regenerującym kremie do rąk Latopic® wykorzystano kompleks DuraQuench IQTM, który zabezpiecza skórę przed wysuszającym działaniem mydeł i detergentów. Ten innowacyjny składnik działa na dwóch płaszczyznach (na naskórek i skórę właściwą), dzięki czemu zapewnia długotrwałe nawilżenie. Kompleks DuraQuench IQTM poprawia wygląd przesuszonej skóry i znacznie ją wygładza. Z kolei zawarty w kremie mocznik posiada właściwości higroskopijne, dzięki którym przyciąga cząsteczki wody i nie pozwala im wyparować z powierzchni skóry.  Składnik ten zapewnia skórze dłoni gładkość i elastyczność. Regenerujący krem do rąk Latopic® długotrwale nawilża, wygładza i regeneruje naskórek, łagodzi podrażnienia, a dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania, otulając naskórek delikatnym filmem ochronnym.  Regularnie stosowany poprawia stan skóry, czyniąc ją bardziej odporną na pęknięcia i podrażnienia. Regenerujący krem do rąk Latopic® można stosować już od 1. dnia życia. Produkt ten jest przeznaczony dla dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych borykających się z problemem atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry.  Omawiany produkt jest bezpieczny nawet dla cienkiej skóry dzieci, ponieważ nie zawiera substancji zapachowych, sztucznych barwników i konserwantów. Krem do rąk, podobnie jak cała linia emolientów Latopic®, został przebadany dermatologicznie.

Sprawdź, jak działa Regenerujący krem do rąk Latopic®!

Zapraszamy osoby, które zmagają się z atopowym zapaleniem skóry i chorobami o podłożu alergicznym, do udziału w testach Regenerującego kremu do rąk Latopic®. Spośród użytkowników, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 50 uczestników testów. Każdy z nich otrzyma pełnowymiarowe opakowanie Regenerującego kremu do rąk Latopic®.

Osoby zainteresowane akcją testowania Regenerującego kremu do rąk Latopic®, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety rekrutacyjnej.

Informacje nt. testów Regenerującego kremu do rąk Latopic®

  • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 07.03.2016 r. do 21.03.2016 r. do godziny 23:59.
  • Spośród osób, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 50 uczestników testów.Uwaga: na dany adres zamieszkania przypada tylko jedno zgłoszenie. Pozostałe nie będą brane pod uwagę.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 31.03.2016 r. włącznie.
  • W ciągu 10 dni od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestnika akcji zostanie dostarczona przesyłka zawierająca Regenerujący krem do rąk Latopic®. Po otrzymaniu paczki należy przesłać maila potwierdzającego na adres akcja@mojealergie.pl.
  • Po dwóch tygodniach stosowania Regenerującego kremu do rąk Latopic® każdy z uczestników testów zostanie poproszony o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila.
  • W testach konsumenckich Regenerującego kremu do rąk Latopic® mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
  • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich Regenerującego kremu do rąk Latopic® (wybór uczestników, przesłanie kremu i ankiety końcowej).
  • Zgłaszając się do testów emolientów Latopic®, oświadczasz, iż znasz regulamin „Testu Regenerującego kremu do rąk Latopic®” i w pełni go akceptujesz.

Artykuł sponsorowany